Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında şirketleşen LAS-KAP Oto Lastik Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti. kamyon, otobüs, iş makinası lastikleri kaplama sektöründe 65 yıldır faaliyet göstermektedir. Üç kuzenin kurmuş olduğu ortaklığı ikinci kuşak olarak, büyüterek devam ettirmekteyiz. LAS-KAP Lastik Kaplama ve GARON Kauçuk şirketimizle ticaret hayatımıza devam etmekteyiz. Bünyemizde Pirelli yeni lastik, Yiğit Akü bayiliklerimiz mevcuttur. Ayrıca dönemsel olarak Lastik Kaplama Makinaları üretimi yapıp yurtiçi ve yurtdışı satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz Sultangazi ilçesinde olup 3 katlı binasında toplam 1800M² servis ve lastik satış hizmeti vermektedir. Fabrikamız Arnavutköy Belediyesi sınırları içerisinde Haraççı Beldesi'nde olup 2800M² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

LAS-KAP 1995 yılından beri kendi makinalarını yapmakta ve modern teknolojinin imkanlarıyla kendisini sürekli yenilemektedir.

LAS-KAP yılda yaklaşık 45.000 adet lastik kaplama kapasite ile çevreye ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Gururlu geçmişimizde oluşturduğumuz değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti vermek,tecrübeleri ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte bulunduğumuz firmamızda en güvenilen ve en iyi hizmet veren lider kurum olmaktır.

best

best

Misyonumuz

Gelişmiş ürünlerin sunduğu yenilikleri yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler ile tüm müşterilerimizin hayat boyu en güvendiği firma ve satış sonrası faaliyet göstererek yüksek sorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır.

İletişim Bilgileri

Merkez: İsmetpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No: 769/A Sultangazi İstanbul / TÜRKİYE
Merkez Telefon: 0(212) 594 11 33
Merkez Fax: 0(212) 619 00 65
Fabrika: Haraççı Mahallesi Kandıra Sokak No 15 Arnavutköy / İSTANBUL
Fabrika Telefon: 0(212) 683 03 12
Fabrika Fax: 0(212) 683 21 63
Haritada Görüntüle